CONSTRAVIA jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym, specjalizującym się głównie w obiektach o konstrukcji prefabrykowanej żelbetowej, stalowej.

Zatrudniamy zdolnych, otwartych na nowoczesne technologie konstruktorów z pozytywnym podejściem zarówno do problemów projektowych jak i do życia.
Poszukujemy do naszego biura w Poznaniu osób kompetentnych, dla których ważny jest zarówno sukces projektu jak i rozwój osobisty.

Konstruktor (projektantka/t konstrukcji budowlanych)
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialne, świadome projektowanie i modelowanie konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych, monolitycznych, stalowych głównie przy użyciu programów AxisVM, Robot Structural Analysis Professional, Tekla Structures i innych
  • wspieranie młodszych projektantów
  • współpraca z innymi biurami projektowymi, fabryką, budową
  • poszerzanie wiedzy i umiejętności w powyższym zakresie
  • dzielenie się kompetencjami z członkami zespołu
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • rozwijanie i wdrażanie wewnętrznych standardów firmy

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo, preferowana specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie
  • znajomość jednego z programów 3D do analizy konstrukcji, preferowany Axis VM
  • przynajmniej pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji żelbetowych lub/i stalowych
  • bardzo dobra znajomość wybranych norm projektowych EN 1990 – 1999
  • chęć racjonalnego rozwiązywania napotkanych problemów, zaangażowanie, dobra komunikacja
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków: norweski, szwedzki, angielski, niemiecki
  • chęć do uczenia się

Mile widziane:

  • dłuższe niż pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych: żelbetowych prefabrykowanych, monolitycznych, stalowych
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń do projektowania
  • praktyczna i teoretyczna wiedza dotycząca projektowania prefabrykowanych elementów żelbetowych
  • wiedza na temat standardów BIM
  • praktyczna znajomość jednego z programów 3D do modelowania, preferowana Tekla Structures
  • chęć tworzenia i używania algorytmów przyspieszających pracę
  • chęć czynnego dbania o dobry wizerunek firmy i atmosferę w biurze
Oferujemy:
  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole doświadczonych projektantów, chętnie dzielących się wiedzą i umiejętnościami
  • środowisko dające możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i umiejętności w projektowaniu w BIM obiektów kubaturowych głównie na terenie Norwegii i Szwecji.
  • najnowsze oprogramowanie 3D do obliczeń oraz modelowania (wysoka automatyzacja powstawania dokumentacji końcowej); korzystamy z narzędzi projektowych typu BIM/CAE takich jak: Tekla Structures, AxisVM
  • nastawienie na wysoką świadomość projektowania u każdego członka zespołu
  • automatyzujemy wszystko to, co nie wymaga inżynierskiego nakładu pracy – nie ma monotonii
  • dostęp do fachowej literatury
  • organizację czasu pracy umożliwiającą zachowanie równowagi w życiu
  • branżowe szkolenia, konferencje
  • dobrze usytuowane, przestronne biuro z parkingiem dla pracowników
  • bardzo dobrze wyposażone stanowiska pracy
  • stałą współpracę z nowoczesnymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim - najwyższe standardy projektowania BIM
  • wsparcie we wdrożeniu w standardy firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy/umiejętności
  • możliwość awansu w spójnym z osobistym potencjałem kierunku
  • naukę języka szwedzkiego lub norweskiego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Młodszy konstruktor/ Tekla modeler
  • odpowiedzialne, świadome projektowanie i modelowanie konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych, monolitycznych, stalowych głównie przy użyciu programów Tekla Structures, AxisVM

Wymagania:
  • znajomość jednego z programów 3D do modelowania konstrukcji, preferowana Tekla Structures
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracach projektowych
  • praktyczna znajomość programu Excel

  • dłuższe niż roczne doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych: żelbetowych prefabrykowanych, monolitycznych, stalowych
  • znajomość wybranych norm projektowych EN 1990 – 1999
  • praktyczna znajomość programu Axis VM i/lub Robot Structural Analysis, Tekla Structures
  • doświadczenie w pracy za granicą
  • chęć nauki języka programowania C#, HTML, JavaScript lub Python, obsługi CMS lub platformy .NET Framework

Oferujemy:
  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole doświadczonych projektantów chętnie dzielących się wiedzą i umiejętnościami
  • najnowsze oprogramowanie 3D do obliczeń oraz modelowania (wysoka automatyzacja powstawania dokumentacji końcowej). Korzystamy z narzędzi projektowych typu BIM/CAE takich jak: Tekla Structures, AxisVM
  • dobrze usytuowane, komfortowe, przestronne biuro z parkingiem dla pracowników

Miejsce pracy: Poznań, ul. Nieszawska 1B/304

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie aplikacji, koniecznie zawierającej CV,
na adres e-mail: kw@constravia.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Porozmawiajmy

Kontakt

CONSTRAVIA
ADRES
Nieszawska 1B/304, 61-021 Poznań
TELEFON
(+48) 508 901 957
Przewiń