CONSTRAVIA jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym, specjalizującym się głównie w obiektach o konstrukcji prefabrykowanej żelbetowej, stalowej.

Zatrudniamy zdolnych, otwartych na nowoczesne technologie konstruktorów z pozytywnym podejściem zarówno do problemów projektowych jak i do życia.
Poszukujemy do naszego biura w Poznaniu osób kompetentnych, dla których ważny jest zarówno sukces projektu jak i rozwój osobisty.

Aktualne poszukujemy:
Asystent Konstruktora
Zakres obowiązków:

  • projektowanie elementów konstrukcyjnych żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych, stalowych, drewnianych, murowych
  • konstruowanie połączeń między elementami prefabrykowanymi, węzłów stalowych
  • rozwijanie i wdrażanie wewnętrznych standardów firmy
  • projektowanie i konstruowanie wspomagane programami Tekla Structures, Robot Structural Analysis

Oferujemy:

  • bardzo dobrze wyposażone stanowiska pracy,
  • miłą atmosferę w zespole doświadczonych konstruktorów
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zawodowe, kursy językowe)
  • praca nad ciekawymi obiektami kubaturowymi między innymi w Norwegii i Szwecji
  • dostęp do najnowszej literatury inżynierskiej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy za granicą
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych: żelbetowych prefabrykowanych,
  • monolitycznych, stalowych i/lub drewnianych
  • znajomość wybranych norm projektowych EN 1990 – 1999
  • praktyczna znajomość programu Tekla Structures i/lub Robot Structural Analysis
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków: norweski, szwedzki, angielski
Konstruktor

  • analiza i projektowanie uwzględniające przestrzenną pracę i stateczność obiektu
  • konstruowanie węzłów stalowych, połączeń między elementami prefabrykowanymi
  • współpraca z jednostkami projektowymi innych branż oraz wykonawcami
  • projektowanie wspomagane programami Tekla Structures, Robot Structural Analysis

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy

Wymagania:

  • umiejętność rozwiązywania napotkanych problemów, dobra komunikacja, praca w zespole, sprawne
  • posługiwanie się obowiązującymi normami, dokumentacją techniczną, literaturą fachową

  • uprawnienia budowlane
  • wiedza na temat analizy metodą elementów skończonych
  • doświadczenie w programowaniu przy użyciu Tekla Open API
  • zaawansowana znajomość programu Excel z wykorzystaniem programowania w VBA lub innego języka programowania
  • dobra znajomość wybranych norm projektowych EN 1990 – 1999
Miejsce pracy: Poznań, ul. Nieszawska 1/2

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie aplikacji, koniecznie zawierającej CV,
na adres e-mail: ms@constravia.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami.

Porozmawiajmy

Kontakt

CONSTRAVIA sp. z o.o.
ADRES
Nieszawska 1/2, 61-021 Poznań
TELEFON
(+48) 508 901 957
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.
Na pewno odpowiemy.
Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę CONSTRAVIA sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności
Przewiń